Döner Sektörü Haber Sitesi
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

20 yıllık serüven

İrfan Söyler
İrfan Söyler
  • 02.08.2019
  • 124 kez okundu

Vakit dediğin baş döndürücü bir hızla geçip gidiyor. 2000 yılının sonlarına doğru Döner sektörü yayıncılığımız başladı. Türk Döner dergisi ve hemen ardından Turkdoner.com haber sitesi ile sektöre hizmete başladık. Dönerin gücünü herkes bizden öğrendi. Sektör çalışanları bizde okudukları haberler ile birbirlerinden haberdar oldu.

Sıkıntılar ve vizyonlar paylaşıldı. Hedefler büyütüldü. Hatalardan dersler çıkarıldı. Yayıncılık ile sektörün gücüne güç kattık. Dünya’nın neresinde olursa olsun Döner ile ilgili bir haber ve bilgi varsa paylaşmaktan geri durmadık. Sürekli dinamik ve güncel olduk. Onun için rakipsiz, tek kalabildik. Sevildik. İtibar gördük.

Bütün okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Döner yayıncılığında sınırlı kalmayıp herkesin imkansız, Dönercileri bir araya getiremezsiniz değil işi Döner zirvelerini farklı ülkelerde 8 defa düzenledik. Şimdi 9. Zirve çalışmalarımız sürüyor.

Bazı dönemlerde haber sitemizde teknolojik gereklilikleri takip etmek ve size daha iyi bilgi sunabilmek için görsel yatırımlara gittik. Yine öyle bir format ile karşınızdayız. Döner Haber sitemiz sizlere yeni yüzü ile hizmet vermeye devam edecek.

Turkdoner.com web sitemizden ve buradan yani Donerhaber.com sitemizden size haber vermeye devam ediyor olacağız.

Her yıl 1 milyon üzerinde okuyucumuz iyi ki varsınız.

irfan söyler

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

tanıtım filmi
gazete haber