Döner Sektörü Haber Sitesi
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

Beyin krizi

İrfan Söyler
İrfan Söyler
  • 13.04.2021
  • 332 kez okundu

7 Aralık sabahı benim için çok farklıydı. Gece geç saatlerde başlayan rahatsızlığın önü alınamamış sabah 5:40 gibi en yakın kliniğe yola çıkmak ile başlayan bir aya yakın hastanede yatma süreci başlamıştı. Zor bir dönem ve gerçekliğin kıyısında ölüm ile yaşamanın ilginç ayrımında başlayan süreç vardı artık.

Sabah görüldüğüm semt kliniğinde hayal meyal hatırladığım şey ambulansa bindirilişim ve İstinye Üniversite Hastanesi inme Merkezine getirildim. Prof DrYakup Krespi ke ekibin kontrolünde ilk müdahelesi yapılmış, 3 gün yoğun bakımda kalmışım. Hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde bir haftadır hastanede olduğum söylendi. Kendime geldiğimde acaba hafızam yerindemi diye düşünerek namaz süreleri ezberden okudum. Hafıza yerindeydi çok şükür.

Allahü Teala acıdı. Yaşama imkanı verdi hamdolsun. 3 hafta kadar hastanede kaldım. Ne kadar çok dostum varmış. Görmüş oldum. Başta sağlık perseline sonra aileme ve dostlarıma teşekkür ederim. Benim iki büyük şansım oldu. 2 saat içinde müdaheleye ulaştırdılar. Diğeri de alanında yekin bir kuruma Prof. Yakup Krespi ve ekibine emanet edildim. Bu yaşadığım süreç kitaplar dolusu anlatılacak türden ama sizi fazla meşgul etmiyeyim. Bundan soraki kitaplarımda Allah nasip ederse o anlardan izler elbette olacak.

Çok şükür şimdi iyiyim. Dualarınızla daha da iyi olacağım.

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. İlyas Ameti dedi ki:

    İrfan abim, Cenab-ı Allah’a çok şükürler olsun, sizi bizden ayırmadı, ömrünüz uzun, sağlıklı, ve huzurlu geçsin inşallah 🤲 Allah’a emanet olun.

    1. admin dedi ki:

      Çok teşekkür ederim.

YORUM YAZ

tanıtım filmi
gazete haber