Döner Sektörü Haber Sitesi
$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Dönerin Kaynak Eseri

İrfan Söyler
İrfan Söyler
  • 17.06.2020
  • 29 kez okundu

Dünya’nın her yerinde herkesin severek tükettiği Döner hakkında yazılmış ilk kitaptan bahsetmek istiyorum. 20 yılı bulan saha araştırmasının üreticisi, yan sanayisi, döner dükkanı işletmecileri, döner sevenlerle yapılan görüşmelerin ışığında sektörün bütün yönlerini araştırarak kaleme aldığım “Döner Hakkında Her Şey” isimli kaynak eser ortaya çıktı. Bu eserde Döner sektörünü global düzeyde bütün yönlerinde görmeniz mümkün. İster bir döner sever olun ister sektöre yatırım yapmış veya yapmayı düşünen birisi olun bu kitabın her satırını büyük bir dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Ülke, ülke, bölge, bölge dönerin yükseliş serüvenine şahit olacaksınız. Başaranlar nasıl başardı? Kaybedenler niye kaybetti?
Dönerin en büyük düşmanı kim? Dönere hile karıştıranlar, imajını yok etmeye çalışanlar. Almanya’da sosyal patlamayı önleyen Dönerin Türkiye için önemi ne?
Hangi ülkede kaç döner dükkanı var. Bu dükkanların misyonları neler?
Bu kitap nasıl oluştu?
Bu kitabın sayfaları arasında en az 1 milyon kilometre otoban var. Yüzlerce döner fabrikasında et baharatlarının kokusu arasında içilmiş çaylar, kahveler var. Anadolu insanının global fast food kartellerine başkaldırısının hikayeleri var.
Türkiye’nin gariban insanlarının hiç bir destek almadan hatta sayısız engellemelere rağmen gecesini gündüzüne katarak ortaya çıkarttığı Amerikan sermayesine diz çöktürdüğü dönerimizin hikayesini ibretle okuyacaksınız. Kendi işletmeniz için örnek alacağınız sayısız misallerle dolu Döner Hakkında Her Şey kitabını başucunuzdan ayıramayacaksınız.
Bu kitap sizin başvuru kitabınız olacak. Dönerin ilk ve tek kaynak eserini yazmak bana nasip oldu. 2000 yılından beri 46 ülkede üretim yapan bütün dönercileri bizzat tanıdım. Sıkıntılarında yaptığım yayınlar ile yanlarında oldum. Dertlerini duyurdum. Donerhaber.com haber sitesi ile Dergilerim ile her anlarında sesleri, nefesleri olmaya çalıştım. Çok şükür ki gün geldi Döner sektörünün danışılanı, her halde başvurulanı olduk. Döner Zirveleri ile binlerce sektör temsilcisini bir araya getirmenin gururunu yaşadık.
Şimdi Uluslararası Döner Federasyonu çatısı altında daha organize ve güçlenerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Harika projeler hazırlayıp global rekabette sektörün önünü açıyoruz.
Döner artık devler ligi oyuncusudur. Rakipleri Hamburger, Pizza gibi global oyunculardır. Döner öyle ise sektör temsilcileri de devler ligi oyuncusu oldukları bilinci ile hareket etmelidir.
Döner Hakkında Her Şey kitabını en kısa sürede temin edin. Sadece siz değil idarecilerinize de okuması yönünde tavsiye edin. Sektörün nabzını tutun. Döner dünyasında neler oldu, neler olacak okuyarak öğrenin.
Kitabı temin için lütfen bizimle irtibata geçin

İrfan Söyler

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

tanıtım filmi
gazete haber